Yeğene Doğum Günü Mesajları

Yeğene Doğum Günü Mesajları, Yeğene Doğum Günü Mesajı, Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajları, Yeğene Doğum Günü Mesajları Komik, Yeğene Doğum Günü Sözleri, Dayıdan Yeğene Doğum Günü Mesajları gibi mesajları aşağıda bulabilir ve yeğeninize doğum günü mesajı gönderebilirsiniz.

Sizler için en güzel sözler yazılarını derledik. Siz de aşağıdaki dizelerin den birini veya birkaçını kopyalayıp FacebookWhatsApp, Twitter, Instagram veya mesaj gibi yerlerde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Yeğene Doğum Günü Mesajları

İnsanın evladı kadar sevdiği kişiler var hayatında. Mesela bu mesajı okuyan güzel yeğenim gibi. Seni çok seviyorum canım yiyenim Allah’ım ömrünü hayırlı etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Seni gidi tatlı cadı doğum günün kutlu olsun. Sana doğum günü hediyesi olarak süpürge alacaktım ama sende bundan çok vardır diye vazgeçtim.

Biz seninle dayı yeğen gibi değil de candan iki arkadaş, iki sırdaş gibiyiz. Her zamanda öyle kalacağız. Aslan yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Akşam gecenin sessizliğinde, sabah güneşin doğuşunda, akan suyun sesinde, günün neşesinde hep sen varsın yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Sen bizlerden çok uzaklarda olsan da sakın unuttuğumuzu düşünme, sen her zaman bizim kalbimizdesin. Yeni yaşın kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yeğenim.

Yaşamıyla çevresine örnek olan, yüreği her zaman iyilikle çarpan, samimiyetiyle herkesi kendine hayran bırakan, gülüşüyle mutlu insanları kıskandıran ben var ya yeğenim senin doğum gününü kutlarım.

Doğum gününe gelmek senin yanında olmak istedik ama gelemedik. Gelemediysek doğum gününü de unutmadık tabi. Sen her zaman değer verdiğim insanlar içinde olacaksın. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

İnşallah ileride başarılı ve çalışkan birisi olursun. Hayatta her zaman yüzün güler, işlerin yolunda gider. Yolun, bahtın açık olsun. Nice mutlu yılların olsun.

Önemli olan sağlık ve insanlık, bundan daha önemli olan sağlık ve para ve en önemlisi para ve nakit olanıdır yeğen. Yeni yaşında huzurlu mutlu ve paralı olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Sayın değerli, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kızı, insandaki nazı, yaratan Allah’tan iyi olmanı diler doğum gününü kutlarım.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu, neşeli, eğlenceli, bol paralı, gezmeli, dinlenmeli, uyumalı, okumalı bir yeni yaşın olsun. Eeee daha ne olsun doğum günün kutlu olsun.

Bugün gönlünden geçirdiğin ve dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Bugün ve bundan sonra her günün mutlulukla geçsin. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

İnsanlığıyla kendini topluma örnek eden, saf ve temiz kalbiyle herkesi kendi gibi sanan, her ne olursa olsun her zaman yüzünden gülümsemesi eksik olmayan yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Eski yaşını şutlarım, yeni yaşının kutlarım, doğum günü pastandan bende isterim.

Pastanın kreması bol olsun, bugün aldığın harçlıklarla cebin dolsun, doğum gününde en güzel hediyeler senin olsun, benden bir hediye bekleme çünkü param yok haberin olsun. Doğum günün de kutlu olsun.

Yaşayacak olduğun günlerin yaşadığın günlerinden çok daha güzel olsun. Hayatından hiçbir zaman neşe, mutluluk eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Seni dünyaya getiren ebenin elleri dert görmesin, onun yanaklarını sıkasım, öpesim geliyor senin gibi birini doğurttuğu için. Mutlu yıllar.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın canım yeğenim.

Bugün senin için yepyeni bir sayfa açılacak. Bu sayfayı gönlünce doldurman ve hep mutlulukla, sevinçle süslemen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

İncirler olgunlaşsın, üzümler toplansın, yeğenim nasılsın. Yeni yaşında bahtına hep mutluluk yazılsın. Doğum günün kutlu olsun.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. İyi ki doğdun yeğenim.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha fazlasını verirmiş derler. Bilmiyorum ki ben hayata ne yaptım da hayat bana seni yeğen olarak gönderdi. Başımın tatlı belası doğum günün kutlu olsun.

Seni gidi tatlı cadı doğum günün kutlu olsun. Sana doğum günü hediyesi olarak süpürge alacaktım ama sende bundan çok vardır diye vazgeçtim.

Bak koçum doğum günü, yeni yaşın, hediye, yeni dilekler, kremalı pasta diye kandırıyorlar seni. Bu ne demek biliyor musun? Bir yıl daha yaşlanıyorsun demek. Mutlu yılların olsun inşallah.

Bak senin için dua edeceğim bugün dilediği tüm dilekleri gerçek olsun diye. Ona göre aklından iyi şeyler geçir, birazda benim için para dile. Doğum günün kutlu olsun yeğen.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Sen her zaman kalbimizdesin yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Diğer konularımızdan Sevgiliye Uzun Mesajlar, Eşe Doğum Günü MesajlarıSevgiliye İltifat Sözleri, Kızıma Doğum Günü Mesajları sayfalarına da bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Enişteye Doğum Günü Mesajı başlıklı makalemizde Doğum Günü Mesajı Enişteye, Doğum Günü Sözleri Enişteye ve Eniştem İçin Doğum Günü Mesajı hakkında bilgiler verilmektedir.


CEVAP VER