Kızıma Doğum Günü Mesajları

Kızıma doğum günü mesajları, Anneden kızına doğum günü mesajları, babadan kızına doğum günü mesajları, kıza doğum günü mesajları, kızıma doğum günü mesajları, kızına doğum günü mesajları, doğum günü mesajları, en güzel doğum günü mesajları, doğum günü sözleri kızıma, kızım için doğum günü sözleri, kızım yaşında doğum günü mesajı-sözleri gibi konular aşağıda işlenecektir.

Doğum günü mesajlarında en tadına doyulamayacak olanı da küçük çocukların doğum günlerinde olanıdır. Bir de kız ise insan kızıma doğum günü mesajlarının en iyisini gönderme, söyleme veya yazma ihtiyacı hissedilir. Anne veya babanın göndereceği bu doğum günü mesajları ileride çocuğunuz için çok güzel bir anı olabilir. Kızıma doğum günü mesajları diye gönderdiğiniz yazlar ileride karşınıza nostalji diye çıkarılabilir. Sizler için en güzel kızıma doğum günü mesajlarını derledik. Siz de aşağıdaki kızıma doğum günü mesajlarından birini veya birkaçını kopyalayıp FacebookWhatsApp, Twitter, Instagram veya mesaj gibi yerlerde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Sitemizde sevgiliye doğum günü mesajlarıanneye doğum günü mesajlarıdoğum günü sözlerieşe doğum günü mesajlarıkardeşe doğum günü mesajlarısevgiliye doğum günü mesajları bulabilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Canım kızım, ilk göz ağrım, gönül yaram, kara sevdam, her şeyim, biricik yavrum doğum günün kutlu olsun.

Sen benim hayata gülümseyerek bakan gözlerimsin, bakınca umut saçan düşlerimsin. İyi ki varsın canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Sen hayırlı bir evlat olmakla benim güldürdün yüzümü, Yüce Mevlamdan güldürsün senin yüzünü. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Sen benim aldığım nefesim, yarına umutla bakma sebebim, en güzel hayallerim oldun melek kızım. Seni çok seviyorum Meleğim doğum günün kutlu olsun.

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz. Canım kızım hayatıma mutluluk verdin iyi ki doğdun ve iyi ki benim kızımsın.

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz. Güzel kızımın doğum günü kutlu olsun.

Önce can sonra canan derlerdi o insanın kızı olana kadarmış. Kızı olduktan sonra önce canan sonra can oluyor. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Resimli doğum günü mesajları

Mutlu ve mesut bir geleceğin olsun, gülen yüzünden gülümsemen eksik olmasın. Prensesimin doğum günü kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Uçurumun kenarında olsan bile, sırf hayata gıcıklık olsun diye gül. Mutlu seneler biricik kızım.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir dilek dile. Nice mutlu senelere bir tanecik kızım.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın, sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın, mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün mutlulukla dolsun bir tanecik kızım.

Kızıma doğum günü mesajları

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün huzurla dolsun biricik kızım.

En güzel yaşlarda buluşmak dileğiyle. Yeni yaşın sana hayatın bütün güzellikleriyle birlikte gelsin. Hep birlikte nice yıllara canım kızım.

Bak sen benim doğum günümü unuttun ama ben senin doğum gününü unutmadım. Benim cimcimemin doğum günü kutlu olsun.

Uzun zamandır bu kadar yalnız kalmamıştım kızım. Sen gidince ev bomboş kaldı. Seni çok özledik. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Allah’ım seni oralarda korusun. Melekler her zaman yoldaşın olsun. En mutlu günün doğum günün kutlu olsun.

Büyümeyen güzel kızımın doğum günü kutlu olsun. Sağlık, başarı, mutluluk ve sevgi hep onunla olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. O gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta ayakta duracak halim yokken, hayatta duracak nedenlerim var. Ben anneyim benim canım kızım var. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Doğduğun gün bana ne büyük mutluluğu verdin. Kendime iyi ki böyle bir kızım var dedim. Doğum günün kutlu olsun mutluluk kaynağı kızım.

Nice yaşlarınla birlikte başarılı, sağlıklı, huzurlu ve çok mutlu ol. Sevdiklerin yanından hiç eksik olmasın. Mutlu yıllar canım kızım.

Harika bir yıldı demeyi pek sevmeyiz. Çünkü daima ileriye bakmayı hedefleriz. Senin hedefinin de geleceğin güzellikleri olmasını diliyorum. Birlikte nice mutlu senelere biricik kızım.

Doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Nice mutlu senelere biricik kızım.

Bugün senin için özel bir gün, her günün bugün gibi özel olması dileğiyle. Doğum gününü kutlarım biricik kızım.

Seni çok sevdiğimi ve bu mutlu gününde yanında olamasamda kalbimde olduğunu hep bil olur mu? Birlikte nice mutlu yıllara canım kızım.

Kızıma resimli doğum günü mesajları

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Nice mutlu yıllara bitanecik kızım.

Doğum günün birlikte göreceğimiz güzel günlere açılan bir kapı olsun. Nice senelere bitanecik kızım.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Hep birlikte nice senelere bitanecik kızım.

Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Nice mutlu senelere canım kızım.

Kızıma resimli doğum günü mesajları

Çok sevdiğim canıma kucak dolusu sevgilerimi sunarım. Nice senelere canım kızım.

Söylediğin tek bir kelime hayatını, yaptığın tek bir hareket kararını, karşına çıkan tek bir insan kaderini değiştirebilir. Önemli olan kendin olarak kalabilmektir! Birlikte nice mutlu yaşlara biricik kızım.

Gönüllerimizde hiç yerin eksik olmazken yanımızda olman ne de güzel. Beraberce nice mutlu yaşlara canım kızım.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum günün huzurla dolsun bitanecik kızım.

Önündeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kızım.

Üzme kendini ve yeni yılında iyi bir ilerleme kat etmek için sürekli pozitif ol. Çünkü senden başka bir sen daha yok bu dünyada. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kızım.

Bir gün değil her gün mutlu olman dileklerimle. Beraberce nice mutlu senelere bitanecik kızım.

Bugün senin doğum günün, sana ömrün boyunca sevdiklerinle birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Yeni yaşın kutlu olsun canım kızım.

Sen kaç yaşında olursan ol biz seni hep böyle seveceğiz. Sen bizim her şeyimizsin. Beraberce nice mutlu senelere canım kızım.

Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice yıllara canım kızım.

Dilerim ki bahar ayaklarının önüne aksın, gözlerinin ucunda yıldızlar parıldasın, hafif esen rüzgarlar ise sana olan sevgimi kulağına fısıldasın. Nice mutlu yaşlara bir tanecik kızım.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Beraberce nice mutlu yaşlara canım kızım.

Kızıma doğum günü mesajları

Dileğim Allahtan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara biricik kızım.

Bu dünyada sonu mutlu biten masallar yok, ama mutlu yaşanabilen hayatlar var. Yeni yaşında mutluluğun hayatına egemen olmasını dilerim. Birlikte nice mutlu senelere biricik kızım.

Bir yaş eskittin yeni yaşın mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününde dilediğin dileklerin gerçek olsun. Kızımın doğum günü kutlu olsun.

Sen benim ana kuzusu, güzeller güzeli biricik kızımsın, sen benim hiç büyümeyen akıllı bebeğimsin. Doğum günün kutlu olsun Bitanem.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun kızım.

Kalbindeki güzellik ve iyilik hayatına yansısın. Tüm güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel kızım doğum günün kutlu olsun. Zihnin açık derslerinde başarılar olsun. En güzel günün kutlu olsun.

Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz. Bu mesaj annesinin güzeller güzeli kızının doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir. (Bir kullanımlıktır.)

Benim sırdaşım, dizi yoldaşım, gün hazırlıklarımı yapan canım kızımın doğum günü kutlu olsun. Seni çok özledim gelmeni dört gözle bekliyorum. kızıma doğum günü mesajları

Yeni yaşın kutlu olsun. Bulaşıktan, cam silmeden, ev süpürmeden uzak bir yaşın olsun. Sen tatil yap bütün işleri annen yapsın. Güzel kızımın doğum günü kutlu olsun.

Benim mavi gözlümün bugün doğum günüymüş. Canımın bugün en güzel günü, bugün onun dileklerinin hepsinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun kızım.

Seni ne kadar özledim kızım bir bilsen. Sen gittin benim gözlerim hala seni arıyor, geleceğin günleri sayıyor. Doğum günün kutlu olsun gül Kızım.

Benim göz bebeğim canım kızım doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve başarılı bir yaşın olsun.

Prensesim Allah’ım o gülen yüzünün hiçbir zaman soldurmasın, sağlıklı, başarılı ve güzel bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun Prensesim.

Dünyaya bana gönderilmiş meleğimin bugün doğum günü, canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Benim güzeller güzeli kızım doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. O gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Nice mutlu yıllara

Kızıma doğum günü mesajının en güzeli onu çok sevdiğimi söyleyeceğim bu mesaj olacak. Canım kızım seni çok seviyorum ve çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında bedenin tığ gibi olsun, ye ye kilo almayasın, güzelliğin ile herkesi kıskandırasın, dünyanın en mutlu insanı sen olasın. Prensesimin doğum günü kutlu olsun.

Senin sesin kulağa hoş gelen bir müzik nağmesi gibiydi, yüzündeki gülümsemeyi görmek ilkbahar güneşinin doğuşu gibiydi. İyi ki doğdun canım kızım.

Bugün güzeller güzeli prensesimin doğum günü, doğum gününe gelemedik ama unutmadık da doğum günün kutlu olsun prensesim. Nice mutlu yıllara inşallah.

Hep birlikte nice mutlu yaşlara, gönlümün prensesi canım kızım.

Doğduğun günü dün gibi hatırlıyorum, ne çabuk da büyüdü benim güzel kızım. Sağlıklı ve sıhhatli nice mutlu yaşlar dilerim meleğim, canım kızım.


2 YORUMLAR

CEVAP VER