Duygusal Sözler

Duygusal sözler, duygusal mesajlar, kısa duygusal sözler, duygusal aşk sözleri, uzun duygusal sözler, duygusal sözler facebook, resimli duygusal sözler gibi başlıklar aşağıda işlenecektir.

Duygusal sözler, duygu patlaması yaşadığımız anlarda yardımımıza koşarlar. En sevdiğimiz yanında söylenebileceği gibi başka başka duyguları yaşarken de söylenebilir. Duygusal sözlerin olumlu şeyler çağrıştırması onu en değerli kılan özelliği olsa gerek. Sizler için en güzel duygusal sözleri derledik. Siz de aşağıdaki duygusal sözlerden birini veya birkaçını kopyalayıp FacebookWhatsApp, Twitter, Instagram veya mesaj gibi yerlerde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Duygusal Sözler

Yalan dünya, bomboş kalplerin feryadını dinlemez. Ben ki seni cennetin en güzel köşesinden tut, cehennemin en ücra köşesinde yer alan 7 kat alevlerin içerisinde sevmişim sevgili. Hasretim sana, vurgunum sana.

Gönül pencereme ancak sen konabilirsin bir kuş misali ve ben sadece sana aşk yedirebilirim sevgili. Sanma ki usandım, sanma ki yoruldum. Sadece gözlerine dalınca unutuyorum ben kendimi.

Deliler gibi sevdiğimiz dönemlerde ne yöne doğrulsak ta başaramıyoruz birlikte kalmayı, biz insanoğlu her daim böyleyiz. Fakat ben tabuları yıktım bir tanem, ömrümü ömrüne iliklemişim ve gözlerinde kaybolmak istiyorum.

Günü gelirde özlemeye kalkışırsan, özle!. Özle ki bana geri dönmeye cesaretin olsun, duygular insanlara cesaret sağlar sevgilim, ne yana dönsen de ensenden tutar seni ait olduğun yere götürür. Benim ait olduğum yer ve mekan senin yüreğin.

Duygusal Sözler

Aşka geldin, başka gidiyorsun yar. Gitme zalimlerin kuyusundan içme o suyu. Gel bana ummadığım saatlerde sürpriz olsun yüreğime.

Duygusal aşk sözlerini okuduğunuz duygusal sözler yazımızın sonuna geldik. Sizde yorum kısmında sevgiliye duygusal sözleri gönderebilirsiniz.

Dertler bizi sarabilir ve hiç olamadığımız kadar hüzünlenebiliriz bu hayatta. Yine de sana olan hasretimi ve özlemimi hiçbir zaman kötüye çalmam, alırım seni yüreğimin en ücra köşesine saklarım bir umut dolusu zamanla.

Ben muhtacım sana, hasretim sana ve hiç olamadığım kadar aşığım sana bir tanem. Ne zaman ki seni unutmaya yelkense kalbim, kendi ellerimle söker atarım dışarıya. Sana ait bir aşkım ben, yalnızca sana yanan ve yakınan.

Gözlerinden düşen her bir damla yaş sebebim kabul ederim, çünkü seninle olduğum her anda gözünden düşen sebebe ortağım ben sevgili. Ağlama, severim seni öyle bir severim ki; aşk komasına girersin.

Bir gün döneceğim ve bir daha senden ayrı dakikalarım bile olmaksızın yanında kalacağım. O kadar ki kalacağım ki dizinin dibinde sen bile sıkılmaya başlayacaksın bu sevgi ve sadakatimden.

Ağlama yar, ağlama. Gün gelecek senin yanında var olmayı hedefleyen bir insan olarak hayatının ortağı olmaya geleceğim. Seni canımdan çok seviyorum ve seninle yaşlanmak istiyorum.

Duygusal Sözler

Deli gibi sevmeler vardır, benimkisi zır delilik sanırım. Çünkü sevdam, sevgimi itiyor ve sana daha da uyak düşmemi sağlıyor bu soğuk kış gecelerinde. Yüreğinde ısıt beni sevgili, sana merhem, sana umut ve sana yarınlar olayım.

Süslü cümlelerin arasında yer alan noktalarım ben. Her cümlenin sonunda ben varım, başlangıcının bile nasıl gideceğine ben karar veririm. Sen benim bitmeyen bir metnim, paragraflarla süslenmiş bitmeyen özelliklerimdensin.

Göğsümde kanayan pınarlar ile susamışlığını dindiriyorum yaralı kuşların. Sana haber getirsinler benden yarim. Yakındır sana kavuşmam, az daha sabır.

Bir insanı zorla sevemiyorum ya da zorla güven duyamıyorum insanlara. Fakat sen öyle bir şahsi ikramsın ki yüce Rabbimden bana. Yok desem bile ömrü zamaneme belasın sevdiğim. Ve ben bu belaya aşığım.

Duygularımın harmanlaştığı bu saatlerde en çokta sana uyak düşüyor aklımın odaları. Seninle yeşeren umutlarım ancak senin ayaklarının altına gül serer. Sür beni yüreğine, sürgün eyle beni gözlerine. Hiç koparma beni kendinden.

Senli uyandığım sabahlarda ilk elime aldığım telefon ve sana attığım mesaj beni kendime getiriyor. Günaydın mesajlarına hasret kaldığım sevgili ne olur benden şefkatini esirgeme.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye Sözler başlıklı makalemizde Sevgiliye ve Sözler hakkında bilgiler verilmektedir.


Önceki İçerikEsprili Mesajlar
Sonraki İçerikAnlamlı Sözler
Paylaş

CEVAP VER