Doğum Günü Sözleri

Doğum günü sözleri, doğum günü sözleri, kısa doğum günü mesajları, uzun doğum günü mesajları, doğum günü sözleri facebook gibi başlıklar aşağıda incelenecektir.

Doğum Günü Sözleri

Kalbinde mutluluk, gönlünde huzur, hayatında neşe hiç eksik olmasın. Kurduğun hayalleri yaşayabileceğin günlere ulaşabilmeni dilerim.

Hayatı seversen, başkalarına hayat vermeyi de seversin. Sevmeyi öğrendiğinde, ne kadar çok kişi tarafından sevildiğini fark edersin. Eğer hatırlarsan güzel günleri, hiç unutulmadığına sevinirsin. Doğum gününü kutlarım!

Temenni ederim yeni yaşında sevinçlerin en büyüklerini yaşar, kariyer basamaklarını birer birer çıkar ve güzel yüzündeki neşeyi korumayı başarırsın.

Geçmişe takılı kalırsan geleceğe yön veremezsin. Geleceğe yön veremezsen bir adım bile ilerleyemezsin. Yaşamda her zaman doğru kararları vererek mutluluğu yakalaman dileğimle…

Güzellik doğruluğu, doğruluk güzelliği doğurur. Yeni yaşında doğru kararlar vererek güzelliğe ulaşabilmeni dilerim.

Yeni yaşında sana yaşama direnci, sonsuz güven, mutlak huzur ve bolca gelir diliyorum.

Daha dün doğdun, bugün büyüdün, yarın yaşlanacaksın. Ömür dediğimiz yolculuk anlamadan geçecek, tadı damağımızda kalacak. Bu yüzden nefes aldığın her anın keyfini çıkar, değerini bil. Yeni yaşına girerken sana sonsuz mutluluk diliyorum.

Elimizde bir tek umudumuz var. Eğer yarınların güzel olabileceğine inanıyorsak umudumuz sayesindedir. Sahip olduğun bu değerli mücevheri sakın kaybetme. Doğum gününde diri tuttuğun umudun, geleceğinde hep seninle olsun.

Şu an yanında olabilseydim sana sımsıkı sarılır, yeni yaşının sevinci beraber yaşardık. Bu mesajla uzaktan da olsa sarılıyorum sana. Gülen gözlerine minnet, yeni yaşına selam olsun.

İnsanların seni kendi dualarına katacak kadar iyi bir insan olduğun sürece mutlu olabilirsin. Güzel gönlünde her zaman iyiliğe yer olması dileğimle, doğum gününü kutlarım.

Bu dünyada sonu mutlu biten masallar yok, ama mutlu yaşanabilen hayatlar var. Yeni yaşında mutluluğun hayatına egemen olmasını dilerim.

Söylediğin tek bir kelime hayatını, yaptığın tek bir hareket kararını, karşına çıkan tek bir insan kaderini değiştirebilir. Önemli olan kendin olarak kalabilmektir! Yeni yaşında kendinden hiç vazgeçmemeni ve sürekli sen olmaya devam etmeni diliyorum.

Önüne çıkan engelleri üst üste koyarsan, onlardan birer basamak yapabilir ve hedefine doğru gidebilirsin. Bu yüzden her zor duruma düştüğünde hemen yılma; cesaretini topla, amacına odaklan ve onu başar. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Hayata olumsuz bakanlar olumsuz sonuçlarla karşılaşırlar. Eğer hayata olumlu bakabiliyorsan, hayat da sana pozitif enerjisini verecektir. Bu enerjiyi yeni yaşından itibaren kullanabilmen dileğiyle…

‘Asla olmam’ dediğimiz kişilere dönüşmekten korkmalıyız. Bu korku bizi güçlü tutar. Yeni yaşında sana sağlık ve mutluluğun yanı sıra, karakterini ve güzel ahlakını koruyabilmen için dirayet diliyorum.

Bir önceki yazımız olan Uzun Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizde anlamlı uzun doğum günü sözleri, Doğum ve doğum günü mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.


CEVAP VER