Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları, sevgiliye doğum günü mesajları, doğum günü mesajları kısa, doğum günü sözleri facebook, doğum günü mesajı, doğum günü mesajları, doğum günü sözleri yazıları, doğum günün kutlu olsun mesajları, doğum günü yazıları, sevgiliye doğum günü notları gibi başlıkları yazımızda bulabilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları

Bütün mevsimleri bir güne sığdır, sonra onun adını o güzel güne bırak. İşte hayat bu kadar kısa ve öz. Seninle geçirdiğim her güne şükürler olsun, iyi ki doğdun bebeğim.

Sen hayata ne verirsen, hayatta sana onu verir bir tanem. Sen sevgini ver ki, sevgiler sana bela olsun. Olmasa bile ben her daim olurum , iyi ki doğdun canım aşkım ve iyi ki sevmişim seni.

Bir sene daha usulca geçip gitti hayatımızdan ve ben seni bu senede haddinden fazla sevmeye yemin etmişim sevgili. Gözlerinde büyümeyi, seninle yeşermeyi seçmişim. İyi ki doğdun can özüm.

Ey sevgili, bugün günlerden sensin. Takvimin çalıp götürdüğü o mısralı yapraklarda sensin özlediğim, sensin hasret beslediğim. İyi ki doğdun hasretimin en güzel bahçesi.

Sen ol yanımda, her sene geçen yaşında yanında olmakta benim boynumun borcudur sevgili. Sen yanımda ol ki, yanında olabilmeyi öğreneyim kollarında, düşlerinde ve yarınlarında. Yarınlara beraber adım atmak dileği ile iyi ki doğdun, iyi ki benimsin bir tanem.

Sen mutluluğuma umut, sevgime bir ümitsin. Yarınım ve tek duamsın. Yarınlarda duam olman dileği ile iyi ki doğdun bebeğim, iyi ki benimsin.

Kurban olurum seni o doğuran anaya, şükürler olsun seni yıllar önce kaderime bağlayan Yaradan’a. Ne büyük mutluluktur her günümün seninle geçmesi. İyi ki doğdun aşkım, iyi ki benimlesin.

Dağlar kadar sevgim, bir pınar gibi gözyaşlarım var seni her hatırladığımda. Bu güzel günde yanında değilim belki, ama aramızda var olan kilometrelerce yol sana olan hasret düşüncelerimle kaplı. İyi ki doğdun, iyi ki sevmişim seni.

Bir damla umut ve bir damla mutluluktur beni sana bağlayan. Umut deryasında bir damla mutluluğun olmak dileği ile, iyi ki doğdun canım aşkım.

Şükürler olsun ki, bugünde Rabbim yüzünü görmeyi nasip etti. Her geçen senende daha fazla birbirimizi sevmek dileği ile, iyi ki doğdun bebeğim.

Sana bir hediye aldım. İçerisinde yarım kalan çocukluğum, babama duyduğum hasret, anneye duyduğum özlem, Rabbime duyduğum aşk ve sadakatle dolu bir paket. İçerisinde yalnız sana çarpan bir yürek var. İyi ki doğun sevgilim, iyi ki benimsin.

Hayatımıza güneş gibi doğdun, iyi ki varsın, iyi ki doğdun…

Çok güzel sözler insan bekliyor sevgilisinden düşünceli söz, nerde bizde o şans, onun için kızlar odun erkek bulmayın. Halbuki kadın dünyanın en güzel varlığıdır kıymet bilene.

Aşık olan kalbim seni çok özlüyor, Yanımda olmadığın zaman benden hesap soruyor, Şefkat dolu kalbine kalbim koşa koşa geliyor, En karanlık günlerim seni görünce aydınlığa çıkıyor, Ne yapayım gözlerim yalnız seni istiyor.

Her geçen gün seni daha iyi tanıyor, tanıdıkça daha da bağlanıyorum…Sen; güzellikler dolu kalbinle, her şeyin en iyisini hak edensin! Sen her şeyim her şeyinle her şeyim .. Seninle rengarengim. Hayatımızın her rengini yaşıyoruz birlikte. Benimle yaşlanmaya devam et ama büyümek zorunda değiliz. Hep küçük kalalım, aynı kalalım, değişmeyelim .. Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin,bende senim. Sen pembe düşlerim … Hayalini kurduğum.. Henüz yazılmamış yaşanmamış günlerimi seninle birlikte görmek istiyorum. Hep sen ol hep biz olalım. Hayatıma geç geldin ama her güzel günleri anları ilklerimi seninle yaşadım. Sevgim aşkım senin sayende ikimizin hissettikleriyle güçlendi. Gitgide artan sevgimizin sonsuz olması hep duam. Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek .. Seni aklımda saklıyor, içimde hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim! Hiç bıkmadan ve tüketmeden sevdamı, her yeni yaşında yanında olmayı istiyorum..

Seni gördüğüm günden beri hayatın senden ibaret olduğunu görmüş oldum sayende. ? Senin için o kadar değerli olmasam da belki de burada görürsün diye senin için yazıyorum canımın içi.  Doğum günün kutlu olsun her şeyim.

Bilirsiniz insan yalan soylememeli, ben de söylemeyeceğim, keşke kısa olsa ezberlemek için öğrenciler için kolay olur. Biz öğrenciler genellikle öğretmenlermizin doğum gününü kutlarız ama yine de bir kaç tane aldım teşekkürler tabi yorumu dikkate alırsınız.

Dostum, cɑn yoldɑşım. Cɑnımdɑn çok seviyorum seni. İşte dünyɑmızı değiştirelim. İste zɑmɑnı durdurɑlım. Bugün hiç bitmesin. Doğum günün kutlu olsun.

İnşallah daha çok kutlanacak doğum günü olur iyi ki doğdun canım arkadaşım.

Sene geçer insan yaşlanır ama sen aksine gençleşiyorsun doğum günün kutlu olsun

Senin doğum gününü bilmesemde iyiki doğdun iyiki seni tanıdım hayatımın anlamı seni seviyorum eyy cann…mutlu ve uzun yaşa

İki satırla da olsa beni doğum günlerimin en güzel hediyesiyle mutlu ettin eyy cann seni seviyorummm…

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

İyi ki doğdun her şeyim iyi ki varsın, hayatıma girdin ya, doğum günün kutlu kutlu olsun ilk göz ağrım her şeyim

Benim ışık kaynağım, hayat anlamım, seni çok seviyorum. Nice senelere Melek Annem..

Sizin bu sözlere ihtiyacınız yok zaten, kalbiniz söyler size içinizden ne geliosa onu söyleyin, size en güzel sözü kalbiniz verir.

İyiki doğdun güneşim, İyiki varsın çiçeğim, Bana hayat verdin, Daha senden ne isteyim.

Bu güzel gününde mutlu olmanı dilerim iyiki doğdun iyiki varsın doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara

Her günün neşe ile dolsun günler geçtikçe hayat ağacından yapraklar kesiliyor her günün neşe ile dolsun günler sana dünya kadar güzel olsun iyki doğdun

Her doğum gününde ölüme daha çok yaklaştığın için doğum gününü kutlamıyorum ama her doğum gününde Allah yaklaştığın için kutluyorum

Daha nice mutlu ve huzurlu doğum günü görmeniz dileğiyle. Doğum gününüz kutlu olsun.

Yeni yaşını kutlarım Eski yaşını şutlarım İyi ki doğdun İyi ki varsın… 🙂

Yıller evvel yamur yağar. Aslında bu yağmur değil meleklerin göz yaşlarıdır. Neden: İçerilerinden en güzel melek yere iniyordu. Doğum günün kutlu olsun!

Özel insandan güzel bayana iyi ki varsın, iyiki doğdun güzel temiz kalpli olanan seni seviyorum iyiki doğdun ve iyiki varsın….

Gülüşün Cennetin Fragmanı Gibi, Bir tek annem olsun bana bir şey olmaz, İyi ki Doğdun Canım ANNECİĞİM…

Bir dilek gönder umudun olsun bir gülüş gönder sevincin olsun Bir tanem doğum günün KUTLU OLSUN.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Sen benim yollarımda uğramadığım ve adresine dahi hiç uğramadığım şaşkın bakışlarımsın. Vurulmuş sana yüreğim, aldanmış bir kere çocuksu masum yüzüne. Birlikte nice yıllara ve yollara beraber girmek dileği ile iyi ki doğdun bebeğim.

Doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik en güzel doğum günü sözleri için doğru adrestesiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizde Doğum, doğum günü mesajları ve Günü hakkında bilgiler verilmektedir.


CEVAP VER