Bacanağa Doğum Günü Mesajları

Sizler için en güzel sözler yazılarını derledik. Siz de aşağıdaki dizelerin den birini veya birkaçını kopyalayıp FacebookWhatsApp, Twitter, Instagram veya mesaj gibi yerlerde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Diğer konularımızdan Sevgiliye Uzun Mesajlar, Eşe Doğum Günü MesajlarıSevgiliye İltifat Sözleri, Kızıma Doğum Günü Mesajları sayfalarına da bakabilirsiniz.

Diğer konularımızdan Kardeşlik Sözleri, Güvercinlerle ilgili güzel sözlerKapat Sözler, Sevgiliye Etkileyici SözlerAtatürk Hakkında Söylenmiş Sözler sayfalarına da bakabilirsiniz.

Bacanağa Doğum Günü Mesajları

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Happy birthday sevgili bacanak!

İyi ki doğdun, iyi ki varsın bacanak!

Nice mutlu yıllara. Doğum günün kutlu olsun Bacanak!

Sağlıklı, sıhhatli nice mutlu seneler dilerim bacanak! 

Sen doğduğunda yağmur yağıyordu. Aslında yağmur değil yıldızlar ağlıyordu. Çünkü aralarından en güzel yıldız kayıp, dünyaya doğuyordu. İyi ki doğdun.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün kutlu olsun biricik bacanağım.

Canım bacanağım doğum günün kutlu olsun ,sen uzaklardasın ama kalbim seninle, seni çok özledim. İlk müsait zamanında mutlaka gel seni seviyoruz iyiki doğdun, iyiki varsın!

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili bacanağım.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun canım bacanağım.

Bugün günlerden bacanak 🙂 Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere, hep birlikte!

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun sevgili bacanağım.

Her şeyin gönlünce olduğu bir yaşın olsun. Mutluluk her zaman seninle bulunsun. Karizmatik bacanak doğum günün kutlu olsun.

Azimli, çalışkan, hırslı, başarılı bacanağım doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında da eski yaşında olduğu gibi hep mutlu olursun inşallah.

Yeni yaşının yaşadıklarını unutturması, geleceğe açılan pencereye umutla bakmanı nasip etsin. Yüce Mevla sabır ve dayanma gücü versin. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yılın olsun. Sevdiklerin yanında, hayallerin aklında, yaşayacakların yaşadıklarından daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün dilediğin tüm şeylerin gerçek olması dileğiyle her şey gönlünce olsun. Bacanağım doğum günün kutlu olsun.

Seninle bacanak olmak benim için büyük bir gurur. Değerli bacanağımın doğum günü kutlu olsun.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle… İyi doğdun mutlu yıllar bacanak.

İyi ki doğdun iyi ki bacanağım oldun. Nice Mutlu yıllara bacanak.

Geleceğini oluşturarak yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice sağlıklı yıllara

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun aslan bacanağım.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun karizmatik bacanağım.

Kayınvalidenin en çok sevdiği eniştesi olan biricik bacanağımın doğum günü kutlu olsun.

Bugün senin en güzel, en özel günün.  Yüce Mevla bugün dilediğin tüm dileklerini kabul etsin. Mutluluğun daim doğum günün kutlu olsun.

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum kaynanamın kıymetli eniştesi. Doğum günün kutlu olsun bacanağım.

Allah seni kayınvalidenin gazabından korusun. Doğum günün kutlu olsun Bacanağım.

Aslan bacanak doğum günün kutlu olsun. Seninle birlikte bir hayat sürmekten çok mutluyum. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Nice mutlu yıllara doğum günün kutlu olsun.

 

Bir önceki yazımız olan Enişteye Doğum Günü Mesajı başlıklı makalemizde Doğum Günü Mesajı Enişteye, Doğum Günü Sözleri Enişteye ve Eniştem İçin Doğum Günü Mesajı hakkında bilgiler verilmektedir.


CEVAP VER