Anlamlı Aşk Sözleri

Anlamlı aşk sözleri, sevgiliye anlamlı aşk sözleri, anlamlı aşk mesajları, anlamlı aşk yazıları, uzun aşk mesajları, kısa aşk sözleri, anlamlı aşk sözleri facebook, sevgiliye anlamlı aşk sözleri, anlamlı aşk sözleri resimli gibi mesajları aşağıda bulabilir sevdiğinize gönderebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişiye anlamlı aşk sözleri göndererek onu mutlu edebilirsiniz. Günün stresini atmasına bir aracı bile olabilir. Sevginizin daha da perçinlemesine yardımcı olur. Sizler için en güzel anlamlı aşk sözleri yazılarını derledik. Siz de aşağıdaki en güzel anlamlı aşk sözlerinden birini veya birkaçını kopyalayıp FacebookWhatsApp, Twitter, Instagram veya mesaj gibi yerlerde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Anlamlı Aşk Sözleri

Ömründe ne kadar yaşarsan yaşa, sevebildiğin kadar varsın bu dünyada. Gülebildiğin kadar varsın bu dünyada o yüzden hep mutlu yaşa sevgilim.

Sana hasret düştüğüm her saniyede, adını mıh gibi kalbime çakıyorum sevgili. Ne senden geriye kalan hatıra kalabildi, nede senden sonra bir şeyler yoluna girebildi.

Sensiz geçen her dakikama küsüm. Nefretim sensiz geçen her günün ertesine duyulan hasret bitişiyle son buluyor. Yarınlarımız hiç bitmesin sevgili, ben senin gözlerinde yaşıyorum.

Derler ki, sevgili sevebildiği kadar yakınındadır sevdiğinin. Oysaki özlemlerimi ve hasretimi 2 katına çıkardım bu aralar yine de özlemim dinmiyor sevgili.

Herkesin yüzünü sana benzetiyorum bu aralar, fazla araya mesafe koyduk galiba bir tanem. Bu kadar özlediğimi bilsem yanında olmayı tercih ederdim güzel gözlüm.

Aşkın her saniyesi bir o kadar acıyla andırır insanı. Oysa ki ben, en çokta sevdiğimle yaşarken kalabiliyorum huzur içerisinde. Gözlerinde bulduğum huzur ve şefkat, bugünümün en büyük umudu.

Seviyorum seni hem de tahmin edemeyeceğin kadar sevgili, ne sensiz atabilir bu yürek, nede sensiz yürütebilirim bu aşkı dön gel aşkım kalma benden daha fazla uzaklarda.

Şefkatinin enkazında unutulan bir cesettim ben, ne denli sevmelerin vardı oysa dön gel bir tanem, dön gel bana ay yüzlü yarim.

 Yüz tutmuş sancılarım var benim aşkına dair, her an nereye baksam sen gelirsin aklıma. Düşlerimde gizlediğim, adını zikretmeye bile korktuğum dünüm, bugünüm ve yarınımsın sevdiğim.

Çocukluğumda bıraktığım özlemim bugünüme denk gelmiş, sen benim tanıdığım en güzel çocukluğumsun. Yıllar geçmesine rağmen seni ilk günkü aşkla, çocuksu düşlerimle seviyorum bir tanem.

Ne zaman bir dal sigara içsem dumanında savrulup senli hayallere dalarım, sonra bir bidon hayal döker yakarım kendimi, küllerimi aşkının girdabına savurarak.

Özlemlerimde düşlediğim, hayallerimle yaşattığım biricik aşkımsın sen benim. Sana kavuşacağım güne özlemle sabır eylerken, düş kırıklıklarını alıyorum üzerinden. Bırakma beni sevgili, hep böyle mutlu olalım.

Şair’im ben, umut sancağı altında son nefesini severek veren bir aşk şehidiyim. Sana yana yıkıla bir özlemle anılıyorum son şiirimin son mısralarında.  

İnsanı sessiz kalmaya zorlayan acı, onu bağırmaya zorlayan acısından çok daha ağırdır..

Hayata nokta koydum hakim amca.. Mahşerde bitecek benim acılarım..!! ((Canım Azad abim senin sözlerin hep bir adım hayatı öğretti bize))

ASK SEVGİ HUZUR VE MUTLULUK hepsi olur da, doğru düzgün insanı bulmak çok zor.

Ask bir hazineye benzer, doğru insanı bulduğunda kaybetmek istemezsin.

Sen benim hayal dünyama sinişim, yeniden kendime gelişimsin…

Seninle hoş bir ortamda, demli bir çay kıvamında tanışmak isterdim.

Kim demiş mesafeler aşka engel ben beklerim sen istediğin zaman çık gel.

Ne mesafesi, sen benim sol yanımdasın..

Beni ne kadar çok seviyorsun desem bir serçenin göz yaşı kadar derim o kadar cok mı dersin ama bilmediğin bir şey var, serçeler ağladıkları zaman ölürmüş. İşte ben de seni ölecek kadar seviyorum derim.

Hani derler ya aman bir daha mı geleceğiz dünyaya, evet bir daha gelmeyeceğiz o yüzden keyfince değil mümkünse Müslümanca yaşa…

Tutamıyorum bazen kendimi.. Gülüyorum işte! Olup bitenlere, geçip gidenlere, iyi niyetlerime hayallerime gülüyorum hep…o kadar olup bitenden sonra , yerinde kalan aklıma , gösterdiğim sabrıma, kendime bile gülüyorum.

Bilmem kaç kişiden “ben kötü gününde hep yanında olmak istiyorum.” lafını duydum ve her kötü günümde kendi dizlerime sarılıp ağladım.

Evet üzülüyorum çünkü bir insanım ve evet şükür ediyorum çünkü ben bir kulum, bazen farkediyorum da aslında mutlu olduğumu zannederken içim kan ağlıyor ama ne denmiş La tahzen (üzülme) Allah bizimledir.

Bazen seni o kadar çok özlüyorum ki, hissedersin sanıyorum…

Anlamlı Aşk Sözleri Uzun

Bana hayatını anlat deseler sanırım en çok senden bahsederim.

Gitmek istiyorum sorgusuz sualsiz hiç bir hesap vermeden çekip gitmek..

Hep aklıma geliyorsun, bak işte senin de benden başka gidecek yerin yok

Söyle bizimkisi de mi yalan olacaktı bir evetle bitirdin hayatını.

Ölse haberin olmayacak bi adama kırılmamalısın, dedi. Yani aranızdaki bu dağlar, bu yollar, bu şehirler de çok adil değil farkındayım ama sen zaten Coğrafya derslerinde ağlayan bir kadınsın yüreğinin çatlağından sızan ateşle başa çıkamazsın.

Doya doya içime çektiğim nefesimsin… Dünyayı sensiz görmeye çalışan fakat sensiz göremeyen gözlerimsin… Görüyormusun sen benim vazgeçemediğimsin… Unutamadığımsın. Kalbime kilitlediğim ve seni oradan çıkarabilecek tek anahtarımsın.. Her seferinde beni ayakta tutan yaslandığım duvarımsın… Üşüdüğümde yanımda olmadığın halde beni ısıtan gölgemsin… Ağladığımda gözlerimden akan damla damla yaşlarımsın… Sen benim hayatta kalmam için atan can damarımsın.. Sen benim sevdiğimsin..

Milleti gördükçe imreniyorum be, mutlu sevdiği kadın yanında, onla gülüyor onla ağlıyor, ellerini tutuyor, gözlerine bakıyor, evlenme planları yapıyorlar. Biz niye yapamıyoruz ki, bizim neyimiz eksik onlardan he, biz de mutlu olabiliriz, her şeyi bende unutursun, belki yarana çare olurum. Sevmekle mi hata yaptım diyeceğim ama değil, çünkü ben senle çok mutluyum, niye biliyor musun? Bi insanı görünce hiç kalp yerinden çıkmak ister mi? Gözlerim senden başkasına bakmak bile istemiyor çünkü onlar bile sevdi seni her şeyimle sevdim seni..

Kendisini ifade edemeyen AŞK’a karşılıksız SEVGİ derler SEVGİSİNİ ifade edmeyen AŞK’a ne derler ?

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı ama unutma ki sen benim son nefesim kadar değerlisin…

nasılsın demeye cesaret edemezsin, Çünkü: Başkasıyla iyidir bilirsin..

Etkileyici Aşk Sözleri

Tek suçum sevmek be heralde. Tek suçum imkansızı sevmek oldu bu dünyada. Ne edersin be kalp bu söz geçmiyor yapamıyorum, seni ne zaman görsem bütün dertlerimi unutuyorum. Gözlerim parlıyor, mutlu oluyorum, hayat neşem oldun. O gözlerin bana baksın istiyorum, başka bir şey değil. Benim ol istiyorum hayatım. Kadınım ol istiyorum. Tek ol, hep sen ol, başkasına bile bakmazken sen başkası için ağlıyorsun. Bu kalp bunu kaldıramıyor be o göz yaşlarına dünyayı yakarım. Senin kalbinde başkası varken ben sana dosttan başka bir şey olamam ama yine de olsun. Sen benim yanımda ol, dostta olsan olur, çünkü sevmek böyle bir şey olması gerek. Ne yapcam bilmiyorum aklımı yiyeceğim, seni gördüğüm günden beri içim içimi yiyor. Biz diye bir şey olur mu düşünüyorum ama işin içinden çıkamıyorum, çünkü sen başkasına aitsin. O yüzden susmaktan başka bir şey gelmiyor elimden. Sevdim hem de kimseyi sevmediğim kadar, boşuna demiyorum bu aşk imkansız aşktan başka bir şey olamaz ve unutma ki ben seni yaşadığım süre içinde sevmekten başka bir şey yapmayacağım çünkü seven adam bunu yapar, bekler ve ben bekleyeceğim, bi umuttur yaşamaksa sen benim umudumsun be… Bu kalp çok saf sevdi hepte öyle kalacak.

Yazdıklarım kimini güldürüyor.. kimini de ağlatıyor..!! Ama sen çok farklısın söyleyim bi ton yazsam da bir sen etmiyor…!!

Sevdan Başımdan Gitmez Ömür Biter O Bitmez Yazmışım Yüreğime Ne Yapsan Yap Silinmez… Bu Gönül Senden Sonra Hiç Kimseyi Sevmesin Dermansız Dertlerimin Gizli Sebebi Sensin…

Esaret bağında gül olmaktansa Özgürlük dağında diken olurum…

Yar mı? Bilinmez sevdamı aşk mı? Her insanın ardından sonra çekilmez yürek mi? Adam gibi adam da olur peki ya sevdiğin insan dersen işte orda dur, o hiç bir zaman bitmez, hep içindedir…

Tanımak istiyorsan beni engelin görme sakın, zaten bana kardeşim dedin bi kere 🙁 artık kardeşten öteye gitmeyiz sanırım ama istemiyorsan da lütfen söyle, ben yapmacık insanlara tahammülüm yok çünkü, sürekli oynarlar onlar karar ver.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Kaçmaya çalıştığın bir gün elbet seni bulacak o zaman kaçacak yerin olmayacak Ben senin varlığını seviyorum. Sana ulaşamadığım dakikalarda seni duymayı, seni özlemeyi. Hi0ç görmesem bile senle olmayı. Yine de korkmuyorum seni sevmekten…

Gönűl AY gìbìdìr, Vaktì gelìnce tutulur, Benim vaktìm sende geldì, Benim AY ‘ım olur musun

Aşk namaz gibidir; Niyet ettikten sonra, Etrafa bakılmaz…

Delisin derdin hep. Doğru! hiç bir raporda sabitlenmemiş deliliklerim var benim. Hele biri vardı ki en Büyüğü! Seni Sevişim!

Güzel Aşk Sözleri

Bazıları kendini artist sanıyor ama bilmiyorlar ki onların artist olduğu yerde yönetmen benim.

Canım sıkkın Bu aralar.. Kendi dünyamın çaresizliği içerisinde dalıp gidiyorum.. Bir yerlerde ışık var; görüyorum ama dokunamıyorum.

Rüyanda görüyorsan onu özlemişsindir, rüyanda görmek için uyuyorsan sevmişsin demektir.

Hani yalnızken bile en çok sevdiğin insanın yanında olmasını dilersin ya, işte ben onu bile dileyemiyorum peki niye?

Zoruma giden neydi biliyomusun guzel kiz.. Bir başkasıyla değilde kardeşimle olmandı inan…!!

Bilmem, zamanı geriye sarmak, onu bana geri getireceği için istedim, ama zaman tekrar ileri akacak.

Mutluluğa adım adım her adımda senin adın

Sanma ki senin için üzülürüm yar…çünkü senin gibileri her sokak köşesinde var…!!

Aşk; senin arkanda bırakabileceğin kadar sevince güzeldir, fazlası ya çile yada kederdir.

Gökyüzü her şeyi anlatıyor bana bir durgunluk kıyamet gibi.. Siyaha bürünmüş mavi gökyüzü son yıldızda, Seni diledim ben

Sen bir şey söyleme, bir kez daha gül çünkü bilirim insanın gözleri sevmediğine bu kadar güzel gülmez.

Yanacaksam seninle yanayım o zaman, öleceksem seninle öleyim o zaman

Beni başkalarına bırakma, Görürsen dayanamazsın.

Tek bir şey kaldı atan kalbim.. Sen bende ki bu seni alabilirsin -.. Beynimdeki tümörün sebebiydin sahip çıkarım. Emanetimdir…!!

Çok bekletme huzurum özleyenin var, Çok bekletme huzuru getirenim, bekleyenin var. Askerim

“Varsın iki göz odalı bir evimiz olmasın, yeter ki senin iki gözün bende olsun.”

Yağmalandı kalbim, ömrüm, her şeyim. Kurşuna dizdiler anılarım ı, yenik düştüm bu savaşta neyleyim, bir mezar nasılsa işte öyleyim.

Kaçınız, çırılçıplak bedenler karşısında yalnızca gözlere baktınız. Sorsalar, güya hepiniz âşıktınız…

Terk etmedi sevdan beni, Aç kaldım, susuz kaldım, Hayın, karanlıktı gece. Can garip, can suskun, , Can paramparça, Ve ellerim, kelepçede, Tütünsüz uykusuz kaldım, Terk etmedi sevdan beni..

Bir önceki yazımız olan Kalp İle İlgili Sözler başlıklı makalemizde güzel sözler, Kalp İle İlgili Sözler ve kalp mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.


Önceki İçerikKıskançlık Sözleri
Sonraki İçerikEtkileyici Sözler
Paylaş

CEVAP VER